• Zwiastun relacji TVP3 z zakończenia sezonu 2017/2018

  Zwiastun relacji TVP3 z zakończenia sezonu 2017/2018

  Zwiastun finału MUKS WTH Wrocław Aktywny Dolny Śląsk Jazda na hokej ,Aktywnie TVP3 Wrocław. Zapraszamy!Czytaj dalej »
 • Radio Wrocław o nas

  Radio Wrocław o nas

  Radio Wrocław o nas. http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/76024/Reaktywuja-wroclawski-hokej-od-podstawCzytaj dalej »
 • Relacja TVP3 Wrocław z pierwszego ICE CROSS-a w stolicy Dolnego Śląska

  Relacja TVP3 Wrocław z pierwszego ICE CROSS-a w stolicy Dolnego Śląska

  Ostra walka, szalona prędkość i …buzie uśmiechnięte od ucha do ucha. 40-tu zawodników, dziewczynki i chłopcy, podjęło wyzwanie i pokonało wrocławski ice cross czyli ekstremalny wyścig na łyżwach po lodowym torze przeszkód. Reportaż w programie Aktywnie na Dolnym Śląsku 8.12 godz. 19.00 w TVP3 Wrocław A tutaj można obejrzeć zwiastun programu   08.12.2017 godz.19.00Czytaj dalej »
 • Zaznaczamy nasze istnienie w TVP3 – Fakty o poranku

  Zaznaczamy nasze istnienie w TVP3 – Fakty o poranku

  Zaznaczamy nasze istnienie w TVP3, trener i dzieciaki zapraszają cały młody Wrocław do uprawiania hokeja. Otwarcie wrocławskich lodowisk skłania do założenia łyżew, w niniejszym materiale krótko: co robimy, jak robimy i dlaczego właśnie hokej!!! http://wroclaw.tvp.pl/34724219/wroclawscy-mlodzi-hokeisci-wyczekuja-listopadaCzytaj dalej »
 • Nasz projekt „JAZDA NA HOKEJ”

  Nasz projekt „JAZDA NA HOKEJ”

  Marszałek Województwa oficjalnie ogłosił wybrane projekty w ramach programu Aktywny Dolny Śląsk, oto krótka informacja z wydarzenia, gdzie nasz projekt „JAZDA NA HOKEJ” został szczególnie podkreślony.Czytaj dalej »
 • Międzynarodowy Turniej w Jastrzębiu Zdrój

  Międzynarodowy Turniej w Jastrzębiu Zdrój

  W dniach 21-23 kwietnia w Jastrzębiu Zdrój odbył się VII Międzynarodowy Turniej Mini-Hokeja na Lodzie. w dwóch kategoriach wiekowych 2007-2008 oraz 2009-2010. Dla wielu dzieci najmłodszego w Polsce klubu hokejowego MUKS WTH była to pierwsza międzynarodowa konfrontacja sportowa na lodzie. http://www.hokej.net/pl/news,artykul,9,43042,vii-miedzynarodowy-turniej-mini-hokeja-na-lodzie.htmlCzytaj dalej »
 • Reaktywujemy hokej we Wrocławiu.

  Reaktywujemy hokej we Wrocławiu.

  Reaktywujemy hokej we Wrocławiu. http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/47289/Czy-uda-sie-reaktywowac-hokej-na-lodzie-we-WroclawiuCzytaj dalej »