• Trener poszukiwany!

  Trener poszukiwany!

  Byłeś zawodnikiem pola, a może bramkarzem? Chcesz pracować z dziećmi. Tworzyć Wrocławski hokej. Dołącz do nas  Czytaj dalej »
 • Nabór 2019/2020

  Nabór 2019/2020

  Startujemy z naborem na kolejny sezon. Chcesz aby Twoje dziecko nauczyło się jeździć na rolkach. Praca w grupie. To wszystko daje hokej. Przyjdź do nas na darmową lekcje a przekonasz się, że warto. Użyj formularza do zapisów  https://mukswthwroclaw.pl/zapisy/ Jazda na hokej !!!Czytaj dalej »
 • Sezon 2019/2020

  Sezon 2019/2020

  Sezon rolkowy rozpoczynamy od 2-09-2019. W pierwszym tygodniu września dzieci przychodzą na zajęcia do grup do których przynależeli przed wakacjami. Trenerzy będą przeprowadzać testy umiejętności i na koniec tygodnia podejmą decyzje które dziecko do której grupy będzie przynależeć. Harmonogram zajęć znajduje się w sekcji https://mukswthwroclaw.pl/plan-treningow/ Dodatkowe informację są w sekcji https://mukswthwroclaw.pl/dla-rodzicow/  Czytaj dalej »
 • Jazda na Hokej 2019 WYGRYWA

  Jazda na Hokej 2019 WYGRYWA

  Mamy to! Nasz projekt został wybrany do realizacji w Aktywny Dolnym Śląsku! Serdeczne podziękowania za wszystkie głosy oraz pomoc przy ich zbieraniu! Zapraszamy na www.jazdanahokej.plCzytaj dalej »
 • Jazda na Hokej 2019

  Jazda na Hokej 2019

  Zachęcamy do głosowania na nasz projekt. Dzięki Projektowi nr 66 Jazda na Hokej w Dolnośląskim Budżecie Obywatelskim pozyskamy fundusze, które umożliwią Waszym dzieciom naukę jazdy na łyżwach oraz rozpocząć przygodę z kijem i krążkiem hokejowym. Głosować może każda osoba, która mieszka w naszym województwie i skończyła 16 lat. Do weryfikacji głosowania potrzebny jest PESEL i nr telefonu komórkowego. O projekcie https://www.jazdanahokej.pl/ Wydarzenie na Facebooku https://aktywny.dolnyslask.pl/budzet/projekt-2019/66 Gdzie można głosować https://aktywny.dolnyslask.pl/budzet/karta-glosowania-2019/66Czytaj dalej »
 • Ruszyły zapisy na bezpłatne zajęcia nauki jazdy na łyżwach z programu Aktywna Zima w Mieście

  Ruszyły zapisy na bezpłatne zajęcia nauki jazdy na łyżwach z programu Aktywna Zima w Mieście

  Zapraszamy wszystkie dzieci na bezpłatna naukę jazdy na łyżwach.Czytaj dalej »
 • Pierwszy od baaardzo dawna mecz seniorski na Dolnym Śląsku: WTH Wrocław – Blue Trucks Weißwasser

  Pierwszy od baaardzo dawna mecz seniorski na Dolnym Śląsku: WTH Wrocław – Blue Trucks Weißwasser

  Nareszcie! Seniorzy WTH Wrocław zagrali swój pierwszy od wielu lat mecz przed własną publicznością na Dolnym Śląsku! Rywalami byli zawodnicy Blue Trucks Weißwasser, miasta o ogromnych hokejowych tradycjach! Pierwszy raz nasi mali zawodnicy mogli zobaczyć na żywo na Dolnym Śląsku grę swoich trenerów i seniorów z WTH Wrocław.Czytaj dalej »
 • Opole – Turniej mini-hokeja na lodzie

  Opole – Turniej mini-hokeja na lodzie

  Dziś nasi najmłodsi zawodnicy rozegrali Turniej mini-hokeja w Opolu. Zmierzyli sie z drużynami z Opola, Tych i Bytomia. Najmłodsi spisali się rewelacyjnie. Ich zmagania można pooglądać na naszej stronie na Facebook-u, jest tam obszerna relacja fotograficzna. Zapraszamy i bijemy brawa.Czytaj dalej »
 • Klubowy Turniej Mikołajkowy – Dzieci, Rodzice i Przyjaciele

  Klubowy Turniej Mikołajkowy – Dzieci, Rodzice i Przyjaciele

  Dzieci MUKS WTH Wrocław były grzeczne i podczas turnieju klubowego, gdzie razem grali, zawodnicy i rodzice, odwiedził nas wysłannik Mikołaja z super prezentami. Wielki dzięki dla www.se4in.pl , Viessmann, Poleasingowe.pl Bluesky24.info oraz naszym trenerom z WTH Wrocław za wspaniałą niespodziankę i wsparcie Naszego Mikołaja.Czytaj dalej »
 • Liga młodzieżowa Żaka Młodszego KPZHL – dwa mecze z Legia Warszawa I i Legia Warszawa II – Poznań

  Liga młodzieżowa Żaka Młodszego KPZHL – dwa mecze z Legia Warszawa I i Legia Warszawa II – Poznań

  W ten weekend nasze Żaki rozegrały w Poznaniu dwa mecze z Legia Warszawa I i Legia Warszawa II.  W sobotę graliśmy z Legia II i wygraliśmy 11-5, natomiast mecz w niedzielę z bardzo silnym zespołem Legia Warszawa I zakończyliśmy porażką 1-17.Czytaj dalej »