• Jazda na Hokej 2019 WYGRYWA

  Jazda na Hokej 2019 WYGRYWA

  Mamy to! Nasz projekt został wybrany do realizacji w Aktywny Dolnym Śląsku! Serdeczne podziękowania za wszystkie głosy oraz pomoc przy ich zbieraniu! Zapraszamy na www.jazdanahokej.plCzytaj dalej »
 • Jazda na Hokej 2019

  Jazda na Hokej 2019

  Zachęcamy do głosowania na nasz projekt. Dzięki Projektowi nr 66 Jazda na Hokej w Dolnośląskim Budżecie Obywatelskim pozyskamy fundusze, które umożliwią Waszym dzieciom naukę jazdy na łyżwach oraz rozpocząć przygodę z kijem i krążkiem hokejowym. Głosować może każda osoba, która mieszka w naszym województwie i skończyła 16 lat. Do weryfikacji głosowania potrzebny jest PESEL i nr telefonu komórkowego. O projekcie https://www.jazdanahokej.pl/ Wydarzenie na Facebooku https://aktywny.dolnyslask.pl/budzet/projekt-2019/66 Gdzie można głosować https://aktywny.dolnyslask.pl/budzet/karta-glosowania-2019/66Czytaj dalej »
 • Ruszyły zapisy na bezpłatne zajęcia nauki jazdy na łyżwach z programu Aktywna Zima w Mieście

  Ruszyły zapisy na bezpłatne zajęcia nauki jazdy na łyżwach z programu Aktywna Zima w Mieście

  Zapraszamy wszystkie dzieci na bezpłatna naukę jazdy na łyżwach.Czytaj dalej »
 • Pierwszy od baaardzo dawna mecz seniorski na Dolnym Śląsku: WTH Wrocław – Blue Trucks Weißwasser

  Pierwszy od baaardzo dawna mecz seniorski na Dolnym Śląsku: WTH Wrocław – Blue Trucks Weißwasser

  Nareszcie! Seniorzy WTH Wrocław zagrali swój pierwszy od wielu lat mecz przed własną publicznością na Dolnym Śląsku! Rywalami byli zawodnicy Blue Trucks Weißwasser, miasta o ogromnych hokejowych tradycjach! Pierwszy raz nasi mali zawodnicy mogli zobaczyć na żywo na Dolnym Śląsku grę swoich trenerów i seniorów z WTH Wrocław.Czytaj dalej »
 • Opole – Turniej mini-hokeja na lodzie

  Opole – Turniej mini-hokeja na lodzie

  Dziś nasi najmłodsi zawodnicy rozegrali Turniej mini-hokeja w Opolu. Zmierzyli sie z drużynami z Opola, Tych i Bytomia. Najmłodsi spisali się rewelacyjnie. Ich zmagania można pooglądać na naszej stronie na Facebook-u, jest tam obszerna relacja fotograficzna. Zapraszamy i bijemy brawa.Czytaj dalej »
 • Klubowy Turniej Mikołajkowy – Dzieci, Rodzice i Przyjaciele

  Klubowy Turniej Mikołajkowy – Dzieci, Rodzice i Przyjaciele

  Dzieci MUKS WTH Wrocław były grzeczne i podczas turnieju klubowego, gdzie razem grali, zawodnicy i rodzice, odwiedził nas wysłannik Mikołaja z super prezentami. Wielki dzięki dla www.se4in.pl , Viessmann, Poleasingowe.pl Bluesky24.info oraz naszym trenerom z WTH Wrocław za wspaniałą niespodziankę i wsparcie Naszego Mikołaja.Czytaj dalej »
 • Liga młodzieżowa Żaka Młodszego KPZHL – dwa mecze z Legia Warszawa I i Legia Warszawa II – Poznań

  Liga młodzieżowa Żaka Młodszego KPZHL – dwa mecze z Legia Warszawa I i Legia Warszawa II – Poznań

  W ten weekend nasze Żaki rozegrały w Poznaniu dwa mecze z Legia Warszawa I i Legia Warszawa II.  W sobotę graliśmy z Legia II i wygraliśmy 11-5, natomiast mecz w niedzielę z bardzo silnym zespołem Legia Warszawa I zakończyliśmy porażką 1-17.Czytaj dalej »
 • II Turniej Minihokeja w ramach ŚZHL – Tychy

  II Turniej Minihokeja w ramach ŚZHL – Tychy

  Dziś nasi najmłodsi zawodnicy z mini hokeja rozegrali 4 spotkania w II turnieju ŚZHL w Tychach. W pierwszym meczu ulegliśmy 7:4 faworytowi rozgrywek Tyskim Lwom. Mimo przegranej to jednak był to najlepszy występ w tym sezonie naszego bramkarza Kacpra. Kolejny mecz to już dobra gra i wygrana z Orlikiem Opole 8:1. W trzecim spotkaniu nie daliśmy strzelić bramki rywalom i wygrana 7:0 z Naprzodem Janów. Ostatni mecz z Zagłębiem Sosnowiec dostarczył najwięcej emocji. Po 58 sekundach przegrywamy 3:0. W kolejnych minutach przebudzenie i Slavo w jednym wejściu strzela 3 bramki. Znowu chłopaki zaczynają grac swoje. Mecz kończymy wynikiem 9:6. Gratki …Czytaj dalej »
 • Pierwszy turniej sezonu mini hokeja za nami

  Pierwszy turniej sezonu mini hokeja za nami

  Nasi zawodnicy mini hokeja dziś dzielnie walczyli w turnieju zorganizowanym przez KS Luce Cieszyn w ramach rozrywek ligowych ŚZHL.Czytaj dalej »
 • Dolnośląskie Małe Granty – uczymy jeździć na łyżwach

  Dolnośląskie Małe Granty – uczymy jeździć na łyżwach

  Dolnośląskie Małe Granty wspólnie z nami zapraszają na naukę jazdy na łyżwach. Zajęcia odbywają się w każdą sobotę listopada w godz. 7.30 – 8.30 na lodowisku ul Spiska 1. Czekamy na WAS !!! Czytaj dalej »