• Grafik Jesień 2022 na rolkach z kijem hokejowym!

  Grafik Jesień 2022 na rolkach z kijem hokejowym!

  Wracamy do zajęć z podziałem na grupy. Trenujemy wg planu:  JESIEŃ 2022 na rolkach z kijem hokejowym!   Do zobaczenia na treningach.Czytaj dalej »
 • Wracamy po wakacyjnej przerwie

  Wracamy po wakacyjnej przerwie

  Witamy po wakacjach!   Mamy nadzieję, że wszystkim Państwu udało się wypocząć i w znakomitych nastrojach możemy wrócić do szkolnych obowiązków.   W piątek 2 września rozpoczynamy zajęcia na rolkowisku przy ul. Toruńskiej.   Godzina 17: szkółka/grupa 0 Godzina 18-20: wszystkie dzieci które chodziły do grup 1, 2 i 3. Przypomnimy sobie jak się jeździ na rolkach.   Wypadła nam na razie z grafiku niedziela. Kolejny tydzień 5-9 września zajęcia również łączone dla wszystkich dzieci z grup 1, 2 i 3. Do zobaczenia.   W przyszłym  tygodniu podamy finalny grafik z podziałem na grupy. Zerkajcie do Waszych skrzynek e-mail.   …Czytaj dalej »
 • Konkurs na wakacyjne hokejowe zdjęcie

  Konkurs na wakacyjne hokejowe zdjęcie

  Przypominamy o naszym konkursie!   Zapraszamy Was do przesyłania zdjęć z Waszych wakacyjnych doświadczeń związanych z hokejem Trzy najciekawsze prace nagrodzimy butelkami filtrującymi Dafi.   Szczegóły znajdziecie na naszym FB: WAKACYJNY KONKURS    Czytaj dalej »
 • Wiosna w pełni! Rozpoczynamy treningi na rolkach.

  Wiosna w pełni! Rozpoczynamy treningi na rolkach.

  Wiosna w końcu zawitała do MUKS WTH Wrocław. Rozpoczynamy zajęcia na rolkowisku przy ul. Toruńskiej.   Trenujemy wg planu:  WIOSNA 2022 na rolkach z kijem hokejowym!    Czytaj dalej »
 • Koniec sezonu zimowego na lodowisku przy ul. Toruńskiej – zapraszamy na rolki

  Koniec sezonu zimowego na lodowisku przy ul. Toruńskiej – zapraszamy na rolki

  Sezon zimowy na lodowisku przy ul. Toruńskiej zakończony.   Na poniedziałkowych treningach gościliśmy kolegów z Ukrainy: Marka i Rostika. Chłopaki dajecie radę! Zapraszamy na kolejne treningi. Brawa także dla naszych MUKSowych dzieciaków za ciepłe i miłe przyjęcie nowych kolegów.   Od środy 16 marca na lodowisku przerwa techniczna – jej długość uzależniona jest od tempa topnienia lodu. Czekamy na potwierdzenie naszych godzin w sezonie letnim – jak tylko je otrzymamy prześlemy do Was informację o nowym grafiku wraz z terminem rozpoczęcia zajęć.   Szykujcie sprzęt! Zbierajcie siły! Do zobaczenia na rolkach!Czytaj dalej »
 • Ferie, ferie i po feriach…

  Ferie, ferie i po feriach…

  Wypoczęci i pełni energii do nowych wyzwań wracamy do standardowego rozkładu zajęć MUKS WTH Zima 2022. Do zobaczenia na treningach. Plan treningówCzytaj dalej »
 • Szczęśliwego Nowego Roku!

  Szczęśliwego Nowego Roku!

  Witamy w Nowym Roku! Życzymy Wszystkim zdrowia i samych sukcesów. ​Przypominamy, że do treningów wracamy w poniedziałek 3 stycznia​ wg planu ZIMA 2021/2022. UWAGA! Zajęć nie będzie w piątek 7 stycznia (długi weekend). Orły Oleśnica zapraszają dzieci z Żaka Starszego na własne treningi do Oleśnicy w czwartki na godz. 19:30.Czytaj dalej »
 • Świąteczna przerwa w treningach

  Świąteczna przerwa w treningach

  Kochani, Na zajęcia przy ul. Toruńskiej zapraszamy w najbliższą środę 22 grudnia o godzinie 18:00 połączone grupy MiniHokeja i Żaka Młodszego. Orły Oleśnica zapraszają w czwartek 23 grudnia Żaka Starszego do Oleśnicy na godz.19:30. W dniach 24.12.2021-2.01.2022 przerwa świąteczna. Do treningów wracamy w poniedziałek 3 stycznia wg standardowego planu Zima 2021/2022: https://mukswthwroclaw.pl/plan-treningow/ W piątek 7 stycznia zajęć przy ul. Toruńskiej nie będzie (Szkółka i Żak Młodszy) – długi weekend. Życzymy Państwu i Państwa rodzinom Radosnych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku! Zapraszamy do rodzinnego korzystania ze ślizgawek – każda godzina spędzona na lodzie procentuje. Trzymajcie się ciepło!Czytaj dalej »
 • Nabór 2021/2022

  Nabór 2021/2022

  Startujemy z naborem na kolejny sezon. Chcesz aby Twoje dziecko nauczyło się jeździć na łyżwach. Zabawa i praca w grupie – to wszystko daje hokej. Przyjdź do nas na darmową lekcje. Lodowisko przy XIV LO. Wrocław ul. Toruńska 72. Środy godz. 17-18, piątki godz. 18-19. Użyj formularza do zapisów:  mukswthwroclaw.pl/zapisy/ Jazda na hokej!!!  Czytaj dalej »
 • Trener poszukiwany!

  Trener poszukiwany!

  Byłeś zawodnikiem pola, a może bramkarzem? Chcesz pracować z dziećmi. Tworzyć wrocławski hokej. Dołącz do nas  Czytaj dalej »