• Szczęśliwego Nowego Roku!

  Szczęśliwego Nowego Roku!

  Witamy w Nowym Roku! Życzymy Wszystkim zdrowia i samych sukcesów. ​Przypominamy, że do treningów wracamy w poniedziałek 3 stycznia​ wg planu ZIMA 2021/2022. UWAGA! Zajęć nie będzie w piątek 7 stycznia (długi weekend). Orły Oleśnica zapraszają dzieci z Żaka Starszego na własne treningi do Oleśnicy w czwartki na godz. 19:30.Czytaj dalej »
 • Świąteczna przerwa w treningach

  Świąteczna przerwa w treningach

  Kochani, Na zajęcia przy ul. Toruńskiej zapraszamy w najbliższą środę 22 grudnia o godzinie 18:00 połączone grupy MiniHokeja i Żaka Młodszego. Orły Oleśnica zapraszają w czwartek 23 grudnia Żaka Starszego do Oleśnicy na godz.19:30. W dniach 24.12.2021-2.01.2022 przerwa świąteczna. Do treningów wracamy w poniedziałek 3 stycznia wg standardowego planu Zima 2021/2022: https://mukswthwroclaw.pl/plan-treningow/ W piątek 7 stycznia zajęć przy ul. Toruńskiej nie będzie (Szkółka i Żak Młodszy) – długi weekend. Życzymy Państwu i Państwa rodzinom Radosnych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku! Zapraszamy do rodzinnego korzystania ze ślizgawek – każda godzina spędzona na lodzie procentuje. Trzymajcie się ciepło!Czytaj dalej »
 • Nabór 2021/2022

  Nabór 2021/2022

  Startujemy z naborem na kolejny sezon. Chcesz aby Twoje dziecko nauczyło się jeździć na łyżwach. Zabawa i praca w grupie – to wszystko daje hokej. Przyjdź do nas na darmową lekcje. Lodowisko przy XIV LO. Wrocław ul. Toruńska 72. Środy godz. 17-18, piątki godz. 18-19. Użyj formularza do zapisów:  mukswthwroclaw.pl/zapisy/ Jazda na hokej!!!  Czytaj dalej »
 • Trener poszukiwany!

  Trener poszukiwany!

  Byłeś zawodnikiem pola, a może bramkarzem? Chcesz pracować z dziećmi. Tworzyć wrocławski hokej. Dołącz do nas  Czytaj dalej »
 • Nabór 2019/2020

  Nabór 2019/2020

  Startujemy z naborem na kolejny sezon. Chcesz aby Twoje dziecko nauczyło się jeździć na rolkach. Praca w grupie. To wszystko daje hokej. Przyjdź do nas na darmową lekcje a przekonasz się, że warto. Użyj formularza do zapisów  https://mukswthwroclaw.pl/zapisy/ Jazda na hokej !!!Czytaj dalej »
 • Sezon 2019/2020

  Sezon 2019/2020

  Sezon rolkowy rozpoczynamy od 2-09-2019. W pierwszym tygodniu września dzieci przychodzą na zajęcia do grup do których przynależeli przed wakacjami. Trenerzy będą przeprowadzać testy umiejętności i na koniec tygodnia podejmą decyzje które dziecko do której grupy będzie przynależeć. Harmonogram zajęć znajduje się w sekcji https://mukswthwroclaw.pl/plan-treningow/ Dodatkowe informację są w sekcji https://mukswthwroclaw.pl/dla-rodzicow/  Czytaj dalej »
 • Jazda na Hokej 2019 WYGRYWA

  Jazda na Hokej 2019 WYGRYWA

  Mamy to! Nasz projekt został wybrany do realizacji w Aktywny Dolnym Śląsku! Serdeczne podziękowania za wszystkie głosy oraz pomoc przy ich zbieraniu! Zapraszamy na www.jazdanahokej.plCzytaj dalej »
 • Jazda na Hokej 2019

  Jazda na Hokej 2019

  Zachęcamy do głosowania na nasz projekt. Dzięki Projektowi nr 66 Jazda na Hokej w Dolnośląskim Budżecie Obywatelskim pozyskamy fundusze, które umożliwią Waszym dzieciom naukę jazdy na łyżwach oraz rozpocząć przygodę z kijem i krążkiem hokejowym. Głosować może każda osoba, która mieszka w naszym województwie i skończyła 16 lat. Do weryfikacji głosowania potrzebny jest PESEL i nr telefonu komórkowego. O projekcie https://www.jazdanahokej.pl/ Wydarzenie na Facebooku https://aktywny.dolnyslask.pl/budzet/projekt-2019/66 Gdzie można głosować https://aktywny.dolnyslask.pl/budzet/karta-glosowania-2019/66Czytaj dalej »
 • Ruszyły zapisy na bezpłatne zajęcia nauki jazdy na łyżwach z programu Aktywna Zima w Mieście

  Ruszyły zapisy na bezpłatne zajęcia nauki jazdy na łyżwach z programu Aktywna Zima w Mieście

  Zapraszamy wszystkie dzieci na bezpłatna naukę jazdy na łyżwach.Czytaj dalej »
 • Pierwszy od baaardzo dawna mecz seniorski na Dolnym Śląsku: WTH Wrocław – Blue Trucks Weißwasser

  Pierwszy od baaardzo dawna mecz seniorski na Dolnym Śląsku: WTH Wrocław – Blue Trucks Weißwasser

  Nareszcie! Seniorzy WTH Wrocław zagrali swój pierwszy od wielu lat mecz przed własną publicznością na Dolnym Śląsku! Rywalami byli zawodnicy Blue Trucks Weißwasser, miasta o ogromnych hokejowych tradycjach! Pierwszy raz nasi mali zawodnicy mogli zobaczyć na żywo na Dolnym Śląsku grę swoich trenerów i seniorów z WTH Wrocław.Czytaj dalej »