• Klubowy Turniej Mikołajkowy – Dzieci, Rodzice i Przyjaciele

  Klubowy Turniej Mikołajkowy – Dzieci, Rodzice i Przyjaciele

  Dzieci MUKS WTH Wrocław były grzeczne i podczas turnieju klubowego, gdzie razem grali, zawodnicy i rodzice, odwiedził nas wysłannik Mikołaja z super prezentami. Wielki dzięki dla www.se4in.pl , Viessmann, Poleasingowe.pl Bluesky24.info oraz naszym trenerom z WTH Wrocław za wspaniałą niespodziankę i wsparcie Naszego Mikołaja.Czytaj dalej »
 • Liga młodzieżowa Żaka Młodszego KPZHL – dwa mecze z Legia Warszawa I i Legia Warszawa II – Poznań

  Liga młodzieżowa Żaka Młodszego KPZHL – dwa mecze z Legia Warszawa I i Legia Warszawa II – Poznań

  W ten weekend nasze Żaki rozegrały w Poznaniu dwa mecze z Legia Warszawa I i Legia Warszawa II.  W sobotę graliśmy z Legia II i wygraliśmy 11-5, natomiast mecz w niedzielę z bardzo silnym zespołem Legia Warszawa I zakończyliśmy porażką 1-17.Czytaj dalej »
 • II Turniej Minihokeja w ramach ŚZHL – Tychy

  II Turniej Minihokeja w ramach ŚZHL – Tychy

  Dziś nasi najmłodsi zawodnicy z mini hokeja rozegrali 4 spotkania w II turnieju ŚZHL w Tychach. W pierwszym meczu ulegliśmy 7:4 faworytowi rozgrywek Tyskim Lwom. Mimo przegranej to jednak był to najlepszy występ w tym sezonie naszego bramkarza Kacpra. Kolejny mecz to już dobra gra i wygrana z Orlikiem Opole 8:1. W trzecim spotkaniu nie daliśmy strzelić bramki rywalom i wygrana 7:0 z Naprzodem Janów. Ostatni mecz z Zagłębiem Sosnowiec dostarczył najwięcej emocji. Po 58 sekundach przegrywamy 3:0. W kolejnych minutach przebudzenie i Slavo w jednym wejściu strzela 3 bramki. Znowu chłopaki zaczynają grac swoje. Mecz kończymy wynikiem 9:6. Gratki …Czytaj dalej »
 • Pierwszy turniej sezonu mini hokeja za nami

  Pierwszy turniej sezonu mini hokeja za nami

  Nasi zawodnicy mini hokeja dziś dzielnie walczyli w turnieju zorganizowanym przez KS Luce Cieszyn w ramach rozrywek ligowych ŚZHL.Czytaj dalej »
 • Dolnośląskie Małe Granty – uczymy jeździć na łyżwach

  Dolnośląskie Małe Granty – uczymy jeździć na łyżwach

  Dolnośląskie Małe Granty wspólnie z nami zapraszają na naukę jazdy na łyżwach. Zajęcia odbywają się w każdą sobotę listopada w godz. 7.30 – 8.30 na lodowisku ul Spiska 1. Czekamy na WAS !!! Czytaj dalej »
 • Eliminacje do Czerkawski Cup 2019 w Poznaniu

  Eliminacje do Czerkawski Cup 2019 w Poznaniu

  I eliminacje do Czerkawski Cup 2019 to już historia. Ogromne gratulacje dla ŁKH – Łódzki Klub Hokejowy, MKS Sokoły Toruń oraz Legia Warszawa Hockey Team, z dwiema z tych drużyn mieliśmy okazję zmierzyć się w grupie, była walka. Dziękujemy za emocje wszystkim klubom. Na 10 drużyn zajęliśmy 7 miejsce.Czytaj dalej »
 • Liga młodzieżowa Żaka Młodszego KPZHL – dwa mecze z GKS Stoczniowiec w Gdańsku

  Liga młodzieżowa Żaka Młodszego KPZHL – dwa mecze z GKS Stoczniowiec w Gdańsku

  Nasi zawodnicy Żaka Młodszego weekend 6-7 pażdziernika spędzili w Gdańsku, gdzie rozegrali dwa mecze, jeden w sobotę, drugi w niedzielę. Obydwa mecze przegrali z świetnie przygotowanymi liderami tabeli. Mimo to wyjazd zaliczamy do bardzo udanych, chłopcy walczyli dzielnie zarówno w obronie, ataku jak i na bramce. Dodatkowo wybraliśmy się do Gdańska pociągiem. Wszyscy zawodnicy współpracowali rewelacyjnie, aby sprostać zadaniu sprawnego załadowania i rozładowania toreb ze sprzetem do i z pociągu.Czytaj dalej »
 • Liga młodzieżowa Żaka Młodszego KPZHL – drugi mecz i ponowna wygrana !!!!!!!

  Liga młodzieżowa Żaka Młodszego KPZHL – drugi mecz i ponowna wygrana !!!!!!!

  Mamy kolejną wygraną w tym sezonie. MUKS WTH Wrocław kontra MKS Sokoły Toruń 10-9. Każda tercja meczu wygrana i bardzo emocjonująca końcówka, ale udało się pokonać przeciwnika. To naprawdę ogromny sukces naszych zawodników i ich trenerów.Czytaj dalej »
 • Nasi zawodnicy mini hokeja także otwierają sezon wygranymi !!!

  Nasi zawodnicy mini hokeja także otwierają sezon wygranymi !!!

  Jeszcze nie opadły emocje po I meczu żaka, a miłą niespodziankę sprawiła nam grupa mini hokeja . Nasi zawodnicy wraz z trenerami Grzegorz Górski i Jacek Wolski rozegrali poza konkursowy turniej mini hokeja w Łodzi , wyniki zapowiadają bardzo ciekawy sezon : MUKS WTH Wrocław – Sokoły Toruń 6-1 , MUKS WTH Wrocław – Legia Warszawa 7-7 , MUKS WTH Wrocław – Stoczniowiec Gdańsk II 18- 3 , MUKS WTH Wrocław Stoczniowiec Gdańsk I 4-5 , MUKS WTH Wrocław – ŁKH Łódź 17 – 1. Gratulacje !!!Czytaj dalej »
 • Pierwszy mecz sezonu ligowego Żaka Młodszego zakończony naszą wygraną

  Pierwszy mecz sezonu ligowego Żaka Młodszego zakończony naszą wygraną

  Mecz PZHL ligi młodzieżowej żaka młodszego rozegrany między BKS Bydgoszcz Hokej a MUKS WTH Wrocław zakończył się wynikiem 4 – 17. Ogromne gratulacje dla zawodników i trenera Macieja Ożóga. Tak znakomity wynik uzyskali dzięki wielkiej determinacji, wszystkie ligowe kluby już od ponad miesiąca trenują na lodzie, a my lodu jeszcze nie mamy. Nie mamy też lodowiska pełnowymiarowego na którym moglibyśmy trenować.  Czy znajdzie się ktoś, kto nam pomoże?Czytaj dalej »