• Liga młodzieżowa Żaka Młodszego KPZHL – drugi mecz i ponowna wygrana !!!!!!!

  Liga młodzieżowa Żaka Młodszego KPZHL – drugi mecz i ponowna wygrana !!!!!!!

  Mamy kolejną wygraną w tym sezonie. MUKS WTH Wrocław kontra MKS Sokoły Toruń 10-9. Każda tercja meczu wygrana i bardzo emocjonująca końcówka, ale udało się pokonać przeciwnika. To naprawdę ogromny sukces naszych zawodników i ich trenerów.Czytaj dalej »
 • Nasi zawodnicy mini hokeja także otwierają sezon wygranymi !!!

  Nasi zawodnicy mini hokeja także otwierają sezon wygranymi !!!

  Jeszcze nie opadły emocje po I meczu żaka, a miłą niespodziankę sprawiła nam grupa mini hokeja . Nasi zawodnicy wraz z trenerami Grzegorz Górski i Jacek Wolski rozegrali poza konkursowy turniej mini hokeja w Łodzi , wyniki zapowiadają bardzo ciekawy sezon : MUKS WTH Wrocław – Sokoły Toruń 6-1 , MUKS WTH Wrocław – Legia Warszawa 7-7 , MUKS WTH Wrocław – Stoczniowiec Gdańsk II 18- 3 , MUKS WTH Wrocław Stoczniowiec Gdańsk I 4-5 , MUKS WTH Wrocław – ŁKH Łódź 17 – 1. Gratulacje !!!Czytaj dalej »
 • Pierwszy mecz sezonu ligowego Żaka Młodszego zakończony naszą wygraną

  Pierwszy mecz sezonu ligowego Żaka Młodszego zakończony naszą wygraną

  Mecz PZHL ligi młodzieżowej żaka młodszego rozegrany między BKS Bydgoszcz Hokej a MUKS WTH Wrocław zakończył się wynikiem 4 – 17. Ogromne gratulacje dla zawodników i trenera Macieja Ożóga. Tak znakomity wynik uzyskali dzięki wielkiej determinacji, wszystkie ligowe kluby już od ponad miesiąca trenują na lodzie, a my lodu jeszcze nie mamy. Nie mamy też lodowiska pełnowymiarowego na którym moglibyśmy trenować.  Czy znajdzie się ktoś, kto nam pomoże?Czytaj dalej »
 • Wytężonej pracy na Campach Hokejowych ciąg dalszy

  Wytężonej pracy na Campach Hokejowych ciąg dalszy

  Kolejny tydzień ciężkich treningów na Hokejowa Szkoła Ziętary . Tym razem Marysia,Tosia, Matylda, Kuba, Damian i Borys oraz trener Maciek maja za sobą czas wytężonej pracy.Czytaj dalej »
 • Nasi zawodnicy wciąż ciężko trenują na Campach Hokejowych

  Nasi zawodnicy wciąż ciężko trenują na Campach Hokejowych

  Zakończył się kolejny tydzień Campu Hokejowa Szkoła Ziętary . Nasi zawodnicy Julek, Antek i Matthew ćwiczyli bardzo intensywnie. Gratulacje i powodzenia !!!Czytaj dalej »
 • Pierwsze Campy Hokejowe za nami

  Pierwsze Campy Hokejowe za nami

  Pierwsze tygodnie campów hokejowych za nami. Borys i Szymon ciężko pracowali w Toruniu na Hokejowa Szkoła Ziętary , a Szymon nabierał nowych umiejętności na International Hockey Camp Krynica-Zdrój . Z niecierpliwością czekamy na kolejne relacje.Czytaj dalej »
 • Matylda – zaczynała przygodę z hokejem z nami, a dziś udany debiut U11 Irlandia

  Matylda – zaczynała przygodę z hokejem z nami, a dziś udany debiut U11 Irlandia

  Nasza Matylda , prawdziwa wojowniczka – udany debiut U11 Irlandii , początki MUKS WTH Wrocław w Śląski Związek Hokeja na Lodzie w kategorii mini hokej, a dziś broni bramkę reprezentacji Irlandii. Brawo trzymamy kciuki !!!Czytaj dalej »
 • II Hokejowy Piknik MUKS WTH Wrocław – Zakończenie sezonu 2017/2018

  II Hokejowy Piknik MUKS WTH Wrocław – Zakończenie sezonu 2017/2018

  II Hokejowy Piknik MUKS WTH Wrocław za nami. Bardzo dziękujmy za obecność Oleśnickiemu Klubowi Hokejowemu oraz wszystkim sympatykom naszego klubu. Wielkie dzięki dla trenerów i rodziców za organizacje. Sezon 2017/2018 za nami Żak młodszy pod opieka trenerów Maciek Ożóg i Tomas Sisolak rozegrał 15 meczy, zdobył 11 punktów i zajął 8 miejsce w lidze. W sezonie zdobyli 58 bramek z tego Tymek G. bramek 22, asyst 7 punktów 29, Bartosz T. bramek 16 asyst 7 punktów 23, Bartłomiej P. zawodnik Oleśnickiego Klubu Hokejowego, który jak kilku z jego kolegów tworzył z nami drużynę w całym sezonie zdobył bramek 13, 2 …Czytaj dalej »
 • Turniej Minihokeja na rolkach w Cieszynie

  Turniej Minihokeja na rolkach w Cieszynie

  Wzięliśmy udział w pierwszym historycznym turnieju Minihokeja na rolkach, który odbył się w Cieszynie, mieście które podczas zimowych rozgrywek ligowych odwiedzaliśmy trzykrotnie. Turniej zakończyliśmy zajmując drugie w klasyfikacji końcowej, lepsi okazali się tylko zawodnicy Polonii Bytom.Czytaj dalej »
 • Mistrzostwa Polski w Jeździe Szybkiej na Rolkach – Duszniki Zdrój

  Mistrzostwa Polski w Jeździe Szybkiej na Rolkach – Duszniki Zdrój

  Nasi zawodnicy: Lenka, Jędrzej, Krystian, Bartek i Grzesiu wzięli udział w Mistrzostwach Polski w jeździe szybkiej na rolkach w Dusznikach Zdroju w kategorii fitness. Przywieźli z zawodów kilka medali dwa złote, srebrny i brązowy.Czytaj dalej »