• Wytężonej pracy na Campach Hokejowych ciąg dalszy

  Wytężonej pracy na Campach Hokejowych ciąg dalszy

  Kolejny tydzień ciężkich treningów na Hokejowa Szkoła Ziętary . Tym razem Marysia,Tosia, Matylda, Kuba, Damian i Borys oraz trener Maciek maja za sobą czas wytężonej pracy.Czytaj dalej »
 • Nasi zawodnicy wciąż ciężko trenują na Campach Hokejowych

  Nasi zawodnicy wciąż ciężko trenują na Campach Hokejowych

  Zakończył się kolejny tydzień Campu Hokejowa Szkoła Ziętary . Nasi zawodnicy Julek, Antek i Matthew ćwiczyli bardzo intensywnie. Gratulacje i powodzenia !!!Czytaj dalej »
 • Pierwsze Campy Hokejowe za nami

  Pierwsze Campy Hokejowe za nami

  Pierwsze tygodnie campów hokejowych za nami. Borys i Szymon ciężko pracowali w Toruniu na Hokejowa Szkoła Ziętary , a Szymon nabierał nowych umiejętności na International Hockey Camp Krynica-Zdrój . Z niecierpliwością czekamy na kolejne relacje.Czytaj dalej »
 • Matylda – zaczynała przygodę z hokejem z nami, a dziś udany debiut U11 Irlandia

  Matylda – zaczynała przygodę z hokejem z nami, a dziś udany debiut U11 Irlandia

  Nasza Matylda , prawdziwa wojowniczka – udany debiut U11 Irlandii , początki MUKS WTH Wrocław w Śląski Związek Hokeja na Lodzie w kategorii mini hokej, a dziś broni bramkę reprezentacji Irlandii. Brawo trzymamy kciuki !!!Czytaj dalej »
 • II Hokejowy Piknik MUKS WTH Wrocław – Zakończenie sezonu 2017/2018

  II Hokejowy Piknik MUKS WTH Wrocław – Zakończenie sezonu 2017/2018

  II Hokejowy Piknik MUKS WTH Wrocław za nami. Bardzo dziękujmy za obecność Oleśnickiemu Klubowi Hokejowemu oraz wszystkim sympatykom naszego klubu. Wielkie dzięki dla trenerów i rodziców za organizacje. Sezon 2017/2018 za nami Żak młodszy pod opieka trenerów Maciek Ożóg i Tomas Sisolak rozegrał 15 meczy, zdobył 11 punktów i zajął 8 miejsce w lidze. W sezonie zdobyli 58 bramek z tego Tymek G. bramek 22, asyst 7 punktów 29, Bartosz T. bramek 16 asyst 7 punktów 23, Bartłomiej P. zawodnik Oleśnickiego Klubu Hokejowego, który jak kilku z jego kolegów tworzył z nami drużynę w całym sezonie zdobył bramek 13, 2 …Czytaj dalej »
 • Turniej Minihokeja na rolkach w Cieszynie

  Turniej Minihokeja na rolkach w Cieszynie

  Wzięliśmy udział w pierwszym historycznym turnieju Minihokeja na rolkach, który odbył się w Cieszynie, mieście które podczas zimowych rozgrywek ligowych odwiedzaliśmy trzykrotnie. Turniej zakończyliśmy zajmując drugie w klasyfikacji końcowej, lepsi okazali się tylko zawodnicy Polonii Bytom.Czytaj dalej »
 • Mistrzostwa Polski w Jeździe Szybkiej na Rolkach – Duszniki Zdrój

  Mistrzostwa Polski w Jeździe Szybkiej na Rolkach – Duszniki Zdrój

  Nasi zawodnicy: Lenka, Jędrzej, Krystian, Bartek i Grzesiu wzięli udział w Mistrzostwach Polski w jeździe szybkiej na rolkach w Dusznikach Zdroju w kategorii fitness. Przywieźli z zawodów kilka medali dwa złote, srebrny i brązowy.Czytaj dalej »
 • Zawody Ice Cross Blade Cup 2018 w Opolu

  Zawody Ice Cross Blade Cup 2018 w Opolu

  W Opolu podczas Ice Cross Blade Cup 2018 nasz zawodnik, Szymon wywalczył II miejsce w finałowej rywalizacji . Gratulacje i wielkie brawa, szczególnie, że była to wspaniała obrona tytułu z przed roku. Transmisję z imprezy można oglądnąć pod linkiem: http://obiektywsportowy.pl/2018/05/18/blade-cup-2018-transmisja/ Dziękujemy wszystkim naszym uczestnikom za udział w zawodach.Czytaj dalej »
 • Majówka z Hokejem – Ogólnopolski Turniej Minihokeja na Lodzie

  Majówka z Hokejem – Ogólnopolski Turniej Minihokeja na Lodzie

   Wspólnie z MUKS Orlik Opole zorganizowaliśmy ostatni w tym sezonie Ogólnopolski Turniej Mini-Hokeja , rywalizowaliśmy z zawodnikami drużyn Unii Oświęcim, KIDS TAURON i KH GKS Katowice. Zwycięzcami rocznika 2008-2009 został MUKS Orlik Opole, nasi wywalczyli III miejsce, brawa dla Bartka za tytuł najlepszego zawodnika. Rocznik 2010-2012 wygrał wszystkie mecze i zajął I miejsce tracąc tylko 1 bramkę w całym turnieju. Gratulacje dla Sławka, najlepszego strzelca turnieju, Kacpra, najlepszego bramkarza i Ivo, najlepszego zawodnika. Dziękujemy trenerom i rodzicom za zaangażowanie.  Czytaj dalej »
 • MUKS WTH Wrocław tworzą także hokejowe dziewczyny

  MUKS WTH Wrocław tworzą także hokejowe dziewczyny

  Dwie zawodniczki MUKS WTH Wrocław – Marysia i Antosia majówkę spędziły na organizowanym przez PTH Kozice Poznań żeńskim obozie hokejowym. Atmosfera była fantastyczna, dziewczyny były  uśmiechnięte. Zawodniczki przyjechały z różnych krańców Polski: Warszawa, Malbork, Elbląg, Oświęcim, Szczecin…… …. jak widać hokej ma także żeńską twarz!!! Dlatego… zapraszamy wszystkie wrocławskie dziewczyny do nas na naukę i treningi hokejowe!!!Czytaj dalej »