• Relacja TVP3 Wrocław z pierwszego ICE CROSS-a w stolicy Dolnego Śląska

  Relacja TVP3 Wrocław z pierwszego ICE CROSS-a w stolicy Dolnego Śląska

  Ostra walka, szalona prędkość i …buzie uśmiechnięte od ucha do ucha. 40-tu zawodników, dziewczynki i chłopcy, podjęło wyzwanie i pokonało wrocławski ice cross czyli ekstremalny wyścig na łyżwach po lodowym torze przeszkód. Reportaż w programie Aktywnie na Dolnym Śląsku 8.12 godz. 19.00 w TVP3 Wrocław A tutaj można obejrzeć zwiastun programu   08.12.2017 godz.19.00Czytaj dalej »
 • Ice Cross we Wrocławiu !!!

  Ice Cross we Wrocławiu !!!

  MUKS WTH Wrocław wraz z Blade Club zapraszają na pierwszy we Wrocławiu wyścig na łyżwach ICE Cross. Eliminacje rozpoczynamy o 17.00, a wielki finał około 19.00. Od uczestników wymagamy kompletnego sprzętu hokejowego. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Czekamy na maile ze zgłoszeniem mukshokejwroclaw@gmail.com Zapraszamy!Czytaj dalej »
 • Pełen przekrój wiekowy i różny poziom umiejętności, wszyscy gramy w hokej !!!

  Pełen przekrój wiekowy i różny poziom umiejętności, wszyscy gramy w hokej !!!

  Miniona sobota oznaczała dla nas kumulację imprez hokejowych: wystartowaliśmy z projekt Jazda na hokej! W ramach Aktywny Dolny Śląsk – mini hokej rozegrał owocny turniej w Sosnowcu, – rodzice i sympatycy klubu MUKS WTH Wrocław rozpoczęli treningi na lodowisku, – seniorzy WTH Wrocław, na co dzień nasi trenerzy, zainaugurowali sezon wspaniałym zwycięstwem na Orłami Oleśnica w III lidze PZHL.tv , sezon w pełni!!! Zdjęcia z meczy na naszej stronie Facebook.Czytaj dalej »
 • Minihokej – rozgrywki ligowe – Turniej w Sosnowcu

  Minihokej – rozgrywki ligowe – Turniej w Sosnowcu

  Kolejny turniej mini hokeja grupy B Śląski Związek Hokeja na Lodzie odbył się w minioną sobotę tj.18.11.2017. Tym razem byliśmy w Sosnowcu w składzie : Tytus Kąkalec bramkarz , Wojtek Dyrka , Ivo Cieślik , Damian Philipp, Szymon Jelonkiewicz,  Sławek Pohribnyi, Aleksander Włodarczyk , Konrad Kożuch , Kacper Rzeszutek, Grzesiu Turek , Aleksander  Wikierak, Tymon Szostak i trener Grzegorz Górski. Młodzi hokeiści spisali się znakomicie wygrywając mecze z KS Luce Cieszyn 9-2, GKS Katowice 4-0, UKS Sosnowiec 2-1, przegrali mecz MUKS Tychy 3-4. Bramki strzelali Sławek 8, Wojtek 4, Szymon 2 i kolejno po jednej Damian, Grzesiu, Aleks. Na wyróżnienie …Czytaj dalej »
 • Start naszego projektu JAZDA NA HOKEJ – w ramach programu Aktywny Dolny Śląsk

  Start naszego projektu JAZDA NA HOKEJ – w ramach programu Aktywny Dolny Śląsk

 • Relacja PZHL – PGE Turniej Juniorów – Żak Młodszy

  Relacja PZHL – PGE Turniej Juniorów – Żak Młodszy

  Pełną relację z Turnieju Juniorów na Lodowisku w Opolu możemy zobaczyć na stronie Polskiego Związeku Hokeja na Lodzie. Dziękujęmy naszym zawodnikom i trenerowi za wspaniała rywalizację i wielkie emocje. http://pzhl.org.pl/pgeopole/ https://www.facebook.com/PZHLHokej/?hc_ref=ARSAjb1rNTNahtHNjiyGMHx4mFdRjSXcbTnF02aH_G3mYmkHmjDJr-TeatKKGxmOu2M&fref=nfCzytaj dalej »
 • Głosowanie – wybieramy najlepszego trenera

  Głosowanie – wybieramy najlepszego trenera

  Jest szansa, by okazać sympatię i pozytywną ocenę prac naszych trenerów oddając głos w plebiscycie Gazety Wrocławskiej Najlepszy Trener na Maciek Ożóg – Głosujemy poprzez wysłanie sms-a! Bardzo prosimy! Nasz Trener = Nasza Wizytówka!!! Głosować można do 1 grudnia. Z listy poniżej wybieramy Maciej Ożóg: Maciek Ożóg, MUKS WTH WROCŁAW (NTR.156) SMS pod nr 72355 o treści NTR.156 http://www.gazetawroclawska.pl/sport/plebiscyt/a/sportowiec-i-trener-roku-2017-miasto-wroclaw-wyniki,12668756/Czytaj dalej »
 • Trening najmłodszych – Nauka jazdy na łyżwach

  Trening najmłodszych – Nauka jazdy na łyżwach

  Najmłodsi zawodnicy MUKS WTH rozpoczęli treningi na lodzie. Popatrzcie jak stawiają oni swoje pierwsze i drugie kroki na lodzie, zapraszamy na szerszą relację fotograficzną na naszą stronę na Facebook.Czytaj dalej »
 • PGE Turniej Juniorów – Żak Młodszy – Opole

  PGE Turniej Juniorów – Żak Młodszy – Opole

  Turniej Juniorów Hokeja w Opolu nie mógł się odbyć bez wrocławskich juniorów. Było fantastycznie, nie zawsze na podium, ale emocji i doświadczenia nikt im nie odbierze. Super Drużyna!!! Żak Młodszy MUKS WTH Wrocław – Joachim, Tymek, Bartek, Marysia, Antek, Kuba, Mieszko, Mateusz, Wiktor, Franek i Szymek, Maciej Ożóg- trener. Relacja na żywo z turnieju jest dostępna na naszej stronie Facebook – zapraszamy!Czytaj dalej »
 • IV Turniej Mini Hokeja Czerkawski Cup – Eliminacje Jastrzębie Zdrój

  IV Turniej Mini Hokeja Czerkawski Cup – Eliminacje Jastrzębie Zdrój

  Młodzi hokeiści MUKS WTH Wrocław w składzie: Tytus Kąkalec – bramkarz Kacper Rzeszutek – bramkarz Zawodnicy pola: Ivo Cieślik, Aleksander Włodarczyk, Szymon Jelonkiewicz, Tosia Kapuśniak, Franek Kapuśniak, Damian Philipp, Aleksander Wikierak, Tymon Szostak, Bartek Turek, Grzesiu Turek, Sławek Pohribnyi oraz Wojtek Dyrka, Wiktor Sajewicz i Mieszko Okrzesik z Orłów Oleśnica pod opieką trenerów Grzegorz Górski i Maciej Ożóg reprezentowali dziś Wrocław w eliminacjach do IV Turnieju mini hokeja Czerkawski Cup w Jastrzębiu Zdrój. Wszyscy walczyli dzielnie. Wielkie podziękowania dla zawodników a także dla rodziców, za wsparcie i głośny doping.Czytaj dalej »