• Minihokej – rozgrywki ligowe – Turniej w Sosnowcu

  Minihokej – rozgrywki ligowe – Turniej w Sosnowcu

  Kolejny turniej mini hokeja grupy B Śląski Związek Hokeja na Lodzie odbył się w minioną sobotę tj.18.11.2017. Tym razem byliśmy w Sosnowcu w składzie : Tytus Kąkalec bramkarz , Wojtek Dyrka , Ivo Cieślik , Damian Philipp, Szymon Jelonkiewicz,  Sławek Pohribnyi, Aleksander Włodarczyk , Konrad Kożuch , Kacper Rzeszutek, Grzesiu Turek , Aleksander  Wikierak, Tymon Szostak i trener Grzegorz Górski. Młodzi hokeiści spisali się znakomicie wygrywając mecze z KS Luce Cieszyn 9-2, GKS Katowice 4-0, UKS Sosnowiec 2-1, przegrali mecz MUKS Tychy 3-4. Bramki strzelali Sławek 8, Wojtek 4, Szymon 2 i kolejno po jednej Damian, Grzesiu, Aleks. Na wyróżnienie …Czytaj dalej »
 • Start naszego projektu JAZDA NA HOKEJ – w ramach programu Aktywny Dolny Śląsk

  Start naszego projektu JAZDA NA HOKEJ – w ramach programu Aktywny Dolny Śląsk

 • Relacja PZHL – PGE Turniej Juniorów – Żak Młodszy

  Relacja PZHL – PGE Turniej Juniorów – Żak Młodszy

  Pełną relację z Turnieju Juniorów na Lodowisku w Opolu możemy zobaczyć na stronie Polskiego Związeku Hokeja na Lodzie. Dziękujęmy naszym zawodnikom i trenerowi za wspaniała rywalizację i wielkie emocje. http://pzhl.org.pl/pgeopole/ https://www.facebook.com/PZHLHokej/?hc_ref=ARSAjb1rNTNahtHNjiyGMHx4mFdRjSXcbTnF02aH_G3mYmkHmjDJr-TeatKKGxmOu2M&fref=nfCzytaj dalej »
 • Głosowanie – wybieramy najlepszego trenera

  Głosowanie – wybieramy najlepszego trenera

  Jest szansa, by okazać sympatię i pozytywną ocenę prac naszych trenerów oddając głos w plebiscycie Gazety Wrocławskiej Najlepszy Trener na Maciek Ożóg – Głosujemy poprzez wysłanie sms-a! Bardzo prosimy! Nasz Trener = Nasza Wizytówka!!! Głosować można do 1 grudnia. Z listy poniżej wybieramy Maciej Ożóg: Maciek Ożóg, MUKS WTH WROCŁAW (NTR.156) SMS pod nr 72355 o treści NTR.156 http://www.gazetawroclawska.pl/sport/plebiscyt/a/sportowiec-i-trener-roku-2017-miasto-wroclaw-wyniki,12668756/Czytaj dalej »
 • Trening najmłodszych – Nauka jazdy na łyżwach

  Trening najmłodszych – Nauka jazdy na łyżwach

  Najmłodsi zawodnicy MUKS WTH rozpoczęli treningi na lodzie. Popatrzcie jak stawiają oni swoje pierwsze i drugie kroki na lodzie, zapraszamy na szerszą relację fotograficzną na naszą stronę na Facebook.Czytaj dalej »
 • PGE Turniej Juniorów – Żak Młodszy – Opole

  PGE Turniej Juniorów – Żak Młodszy – Opole

  Turniej Juniorów Hokeja w Opolu nie mógł się odbyć bez wrocławskich juniorów. Było fantastycznie, nie zawsze na podium, ale emocji i doświadczenia nikt im nie odbierze. Super Drużyna!!! Żak Młodszy MUKS WTH Wrocław – Joachim, Tymek, Bartek, Marysia, Antek, Kuba, Mieszko, Mateusz, Wiktor, Franek i Szymek, Maciej Ożóg- trener. Relacja na żywo z turnieju jest dostępna na naszej stronie Facebook – zapraszamy!Czytaj dalej »
 • IV Turniej Mini Hokeja Czerkawski Cup – Eliminacje Jastrzębie Zdrój

  IV Turniej Mini Hokeja Czerkawski Cup – Eliminacje Jastrzębie Zdrój

  Młodzi hokeiści MUKS WTH Wrocław w składzie: Tytus Kąkalec – bramkarz Kacper Rzeszutek – bramkarz Zawodnicy pola: Ivo Cieślik, Aleksander Włodarczyk, Szymon Jelonkiewicz, Tosia Kapuśniak, Franek Kapuśniak, Damian Philipp, Aleksander Wikierak, Tymon Szostak, Bartek Turek, Grzesiu Turek, Sławek Pohribnyi oraz Wojtek Dyrka, Wiktor Sajewicz i Mieszko Okrzesik z Orłów Oleśnica pod opieką trenerów Grzegorz Górski i Maciej Ożóg reprezentowali dziś Wrocław w eliminacjach do IV Turnieju mini hokeja Czerkawski Cup w Jastrzębiu Zdrój. Wszyscy walczyli dzielnie. Wielkie podziękowania dla zawodników a także dla rodziców, za wsparcie i głośny doping.Czytaj dalej »
 • Głosujemy – wspieramy klub MUKS WTH Wrocław

  Głosujemy – wspieramy klub MUKS WTH Wrocław

  Drodzy sympatycy hokeja na lodzie! Pomóżcie oddając głos wspierać klub dziecięcy! Czas jest krótki, spieszmy się!!!!! Przypominamy , że aby głos był ważny trzeba koniecznie potwierdzić swój głos 😉 https://www.sportbonus.pl/klub/miedzyszkolny_uczniowski_klub_sportowy_wth_wroclaw-813Czytaj dalej »
 • Zaznaczamy nasze istnienie w TVP3 – Fakty o poranku

  Zaznaczamy nasze istnienie w TVP3 – Fakty o poranku

  Zaznaczamy nasze istnienie w TVP3, trener i dzieciaki zapraszają cały młody Wrocław do uprawiania hokeja. Otwarcie wrocławskich lodowisk skłania do założenia łyżew, w niniejszym materiale krótko: co robimy, jak robimy i dlaczego właśnie hokej!!! http://wroclaw.tvp.pl/34724219/wroclawscy-mlodzi-hokeisci-wyczekuja-listopadaCzytaj dalej »
 • IV Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja Czerkawski Cup – Jastrzębie Zdrój

  IV Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja Czerkawski Cup – Jastrzębie Zdrój

  W najbliższą sobotę 11/11 w Jastrzębiu MUKS WTH Wrocław mierzyć się będzie w eliminacjach do IV Czerkawski Cup! Śledźcie wyniki!Czytaj dalej »