• Mistrzostwa Polski w Jeździe Szybkiej na Rolkach – Duszniki Zdrój

  Mistrzostwa Polski w Jeździe Szybkiej na Rolkach – Duszniki Zdrój

  Nasi zawodnicy: Lenka, Jędrzej, Krystian, Bartek i Grzesiu wzięli udział w Mistrzostwach Polski w jeździe szybkiej na rolkach w Dusznikach Zdroju w kategorii fitness. Przywieźli z zawodów kilka medali dwa złote, srebrny i brązowy.Czytaj dalej »
 • Zawody Ice Cross Blade Cup 2018 w Opolu

  Zawody Ice Cross Blade Cup 2018 w Opolu

  W Opolu podczas Ice Cross Blade Cup 2018 nasz zawodnik, Szymon wywalczył II miejsce w finałowej rywalizacji . Gratulacje i wielkie brawa, szczególnie, że była to wspaniała obrona tytułu z przed roku. Transmisję z imprezy można oglądnąć pod linkiem: http://obiektywsportowy.pl/2018/05/18/blade-cup-2018-transmisja/ Dziękujemy wszystkim naszym uczestnikom za udział w zawodach.Czytaj dalej »
 • Majówka z Hokejem – Ogólnopolski Turniej Minihokeja na Lodzie

  Majówka z Hokejem – Ogólnopolski Turniej Minihokeja na Lodzie

   Wspólnie z MUKS Orlik Opole zorganizowaliśmy ostatni w tym sezonie Ogólnopolski Turniej Mini-Hokeja , rywalizowaliśmy z zawodnikami drużyn Unii Oświęcim, KIDS TAURON i KH GKS Katowice. Zwycięzcami rocznika 2008-2009 został MUKS Orlik Opole, nasi wywalczyli III miejsce, brawa dla Bartka za tytuł najlepszego zawodnika. Rocznik 2010-2012 wygrał wszystkie mecze i zajął I miejsce tracąc tylko 1 bramkę w całym turnieju. Gratulacje dla Sławka, najlepszego strzelca turnieju, Kacpra, najlepszego bramkarza i Ivo, najlepszego zawodnika. Dziękujemy trenerom i rodzicom za zaangażowanie.  Czytaj dalej »
 • MUKS WTH Wrocław tworzą także hokejowe dziewczyny

  MUKS WTH Wrocław tworzą także hokejowe dziewczyny

  Dwie zawodniczki MUKS WTH Wrocław – Marysia i Antosia majówkę spędziły na organizowanym przez PTH Kozice Poznań żeńskim obozie hokejowym. Atmosfera była fantastyczna, dziewczyny były  uśmiechnięte. Zawodniczki przyjechały z różnych krańców Polski: Warszawa, Malbork, Elbląg, Oświęcim, Szczecin…… …. jak widać hokej ma także żeńską twarz!!! Dlatego… zapraszamy wszystkie wrocławskie dziewczyny do nas na naukę i treningi hokejowe!!!Czytaj dalej »
 • VIII Międzynarodowy Turniej Minihokeja w Jastrzębiu Zdrój

  VIII Międzynarodowy Turniej Minihokeja w Jastrzębiu Zdrój

  Nasi najmłodsi zawodnicy mini-hokeja wzięli udział w VIII Międzynarodowym Turnieju Minihokeja w Jastrzębiu Zdrój. Dwa ostatnie mecze zakończyli zwycięstwem z Unią Oświęcim 7-2 oraz Tauron KH GKS Katowice 8-4, turniej zakończyli na 11 miejscu w kwalifikacji końcowej. Wyniki pod linkiem: http://minihokej.com.pl/index.php?go=page/blog_post27 Podczas całego turnieju rozegrali 10 meczy z czego wygranych 6 przegranych 4. Brawo juniorzy jesteśmy z Was dumni.    Czytaj dalej »
 • Sezon hokeja na rolkach czas zacząć

  Sezon hokeja na rolkach czas zacząć

 • Zwiastun relacji TVP3 z zakończenia sezonu 2017/2018

  Zwiastun relacji TVP3 z zakończenia sezonu 2017/2018

  Zwiastun finału MUKS WTH Wrocław Aktywny Dolny Śląsk Jazda na hokej ,Aktywnie TVP3 Wrocław. Zapraszamy!Czytaj dalej »
 • Zakończenie sezonu lodowiskowego

  Zakończenie sezonu lodowiskowego

  Miło nam poinformować,iż Radio Wrocław objęło patronatem nasz finał Jazdy na hokej! Aktywny Dolny Śląsk Dziękujemy!!! Zapraszamy w sobotę o 9:00 na lodowisko przy ul Toruńskiej.Czytaj dalej »
 • Minihokej – Rozgrywki Ligowe – Turniej w Sosnowcu

  Minihokej – Rozgrywki Ligowe – Turniej w Sosnowcu

  W dniu dzisiejszym zawodnicy mini hokeja MUKS WTH Wrocław uczestniczyli w turnieju organizowanym przez UKS Zagłębie Sosnowiec w Śląski Związek Hokeja na Lodzie zmierzyliśmy się również JKH GKS Jastrzębie , TAURON KH GKS Katowice , Tyskie Lwy MOSM Tychy , jeden mecz wygrany,  trzy przegrane emocje były ogromne !!!Czytaj dalej »
 • Żak Młodszy – Rozgrywki Ligowe – mecz w Poznaniu

  Żak Młodszy – Rozgrywki Ligowe – mecz w Poznaniu

  Zawodnicy Żaka Młodszego spędzili sobotę i niedzielę tak jak lubią … rozegrali mecze w Poznaniu tym razem z warszawską Legią.  Sobotni mecz z KH Legia Warszawa II zakończony sukcesem 4:1. Zmagania jak zawsze można śledzić na naszej stronie na Facebook-u.Czytaj dalej »