• GŁOSUJEMY na projekt: Hokej z MUKS WTH Wrocław

  GŁOSUJEMY na projekt: Hokej z MUKS WTH Wrocław

  Uczymy dzieci jazdy na łyżwach i gry w hokej na lodzie. Budżet Obywatelski – Aktywny Dolny Śląsk – projekt nr. 134 – Hokej z MUKS WTH Wrocław. https://aktywny.dolnyslask.pl/budzet/karta-glosowania-2018/134Czytaj dalej »
 • Sezon hokeja na rolkach czas zacząć

  Sezon hokeja na rolkach czas zacząć

 • Przekaż 1% podatku dla MUKS WTH Wrocław

  Przekaż 1% podatku dla MUKS WTH Wrocław

  DRODZY! Nasz klub to młodzi fascynaci hokeja, przysposabiają się lub grają już w ligach: śląskiej lub pomorsko-kujawskiej w grupach wiekowych minihokeja lub żaka. Nasz klub to także maluchy, które uczą się gry! Aby ich nauka i gra były bezpieczne MUKS WTH Wrocław chce im udostępniać niezbędny, zapewniający to bezpieczeństwo i komfort gry SPRZĘT, teraz koszty jego zakupu spoczywają na rodzicach! Chcemy to zmienić – dlatego PRZEKAŻCIE NAM 1% SWEGO PODATKU! Będziemy mogli zapewnić naszym hokejowym dzieciakom sprzęt niezbędny do rozwijania ich sportowych pasji!!! KRS: 0000457030 CEL SZCZEGÓŁOWY: MUKS WTH Wrocław (476) http://www.sportowcydzieciom.pl/miedzyszkolny-uczniowski-klub-sportowy-wth-wroclaw.html  Czytaj dalej »
 • Zwiastun relacji TVP3 z zakończenia sezonu 2017/2018

  Zwiastun relacji TVP3 z zakończenia sezonu 2017/2018

  Zwiastun finału MUKS WTH Wrocław Aktywny Dolny Śląsk Jazda na hokej ,Aktywnie TVP3 Wrocław. Zapraszamy!Czytaj dalej »
 • Zakończenie sezonu lodowiskowego

  Zakończenie sezonu lodowiskowego

  Miło nam poinformować,iż Radio Wrocław objęło patronatem nasz finał Jazdy na hokej! Aktywny Dolny Śląsk Dziękujemy!!! Zapraszamy w sobotę o 9:00 na lodowisko przy ul Toruńskiej.Czytaj dalej »
 • Minihokej – Rozgrywki Ligowe – Turniej w Sosnowcu

  Minihokej – Rozgrywki Ligowe – Turniej w Sosnowcu

  W dniu dzisiejszym zawodnicy mini hokeja MUKS WTH Wrocław uczestniczyli w turnieju organizowanym przez UKS Zagłębie Sosnowiec w Śląski Związek Hokeja na Lodzie zmierzyliśmy się również JKH GKS Jastrzębie , TAURON KH GKS Katowice , Tyskie Lwy MOSM Tychy , jeden mecz wygrany,  trzy przegrane emocje były ogromne !!!Czytaj dalej »
 • Żak Młodszy – Rozgrywki Ligowe – mecz w Poznaniu

  Żak Młodszy – Rozgrywki Ligowe – mecz w Poznaniu

  Zawodnicy Żaka Młodszego spędzili sobotę i niedzielę tak jak lubią … rozegrali mecze w Poznaniu tym razem z warszawską Legią.  Sobotni mecz z KH Legia Warszawa II zakończony sukcesem 4:1. Zmagania jak zawsze można śledzić na naszej stronie na Facebook-u.Czytaj dalej »
 • Minihokej – Rozgrywki Ligowe – Turniej w Cieszynie

  Minihokej – Rozgrywki Ligowe – Turniej w Cieszynie

  Kolejne zmagania zawodników minihokeja MUKS WTH Wrocław w turnieju ligowym organizowanym przez Śląski Związek Hokeja na Lodzie.  Turniej odbył się w Cieszynie. Jeden mecz przegrany z MOSM Tychy 5-1 , wygrane z UKS Zagłębie Sosnowiec 3-0 , TAURON KH GKS Katowice 2-1 , KH LUCE Panters Cieszyn 6-1 , gratulujemy zawodnikom i trenerom !!!Czytaj dalej »
 • Minihokej – Rozgrywki Ligowe – Turniej w Cieszynie

  Minihokej – Rozgrywki Ligowe – Turniej w Cieszynie

  W niedzielę 10 grudnia nasi najmłodsi Mini-hokeiści rozegrali w Cieszynie ostatni w tym roku Turniej organizowany przez Śląski Związek Hokeja na Lodzie. Osiągnęli fantastyczne wyniki, wygrana z KS LUCE Cieszyn 8:0 oraz z GKS Katowice Katowicami 4:2, porażkę ponieśli jedynie z faworytem ligowym MOSM Tychy 2:4.Czytaj dalej »
 • Relacja TVP3 Wrocław z pierwszego ICE CROSS-a w stolicy Dolnego Śląska

  Relacja TVP3 Wrocław z pierwszego ICE CROSS-a w stolicy Dolnego Śląska

  Ostra walka, szalona prędkość i …buzie uśmiechnięte od ucha do ucha. 40-tu zawodników, dziewczynki i chłopcy, podjęło wyzwanie i pokonało wrocławski ice cross czyli ekstremalny wyścig na łyżwach po lodowym torze przeszkód. Reportaż w programie Aktywnie na Dolnym Śląsku 8.12 godz. 19.00 w TVP3 Wrocław A tutaj można obejrzeć zwiastun programu   08.12.2017 godz.19.00Czytaj dalej »